SENIORMED

GRANICA

OSTOJA

STARA WIEŚ

CMiR

ŚWIĘTA LIPKA

D.S. MAGNOLIA

LĘBORK

REZYDENCJA RYDZ

KUDOWA - ZDRÓJ

D.S. HILARIS

PUCK

ZŁOTE LIŚCIE

ZARZECZE

VILLA SENIORA

RZESZÓW

DOM SENIORA

DRACHOWO

Domy z asystą

 

 

 

Dom z asystą to całkowicie nowy standard w opiece senioralnej. Idea "assisted living" dzięki przyjętym sprawdzonym rozwiązaniom gwarantuje osobom w podeszłym wieku, że nadal mogą pozostawać samodzielne i niezależne, mogą kreować i realizować swój własny system aktywności osobistej i społecznej. Do dyspozycji mają różnorodne formy opieki i wsparcia, traktowane jako integralne usługi. Bezpieczeństwo osobiste, bezpieczeństwo zdrowotne, pomoc w wymaganym zaopatrzeniu i w transporcie, ułatwienia w dostępie do kultury, rekreacji, interesujących wydarzeń, możliwość korzystania ze strukturalnych elementów podtrzymywania zdrowia i sprawności w optymalnym stanie - to tylko część zalet zamieszkiwania w apartamentach lub domach z asystą.

Takie domy są już w Polsce obecne, są w pełni akceptowane, ciesząc się zainteresowaniem - co najważniejsze zaś - skutecznie wyznaczają nowe trendy w opiece senioralnej.

 

Wkrótce przedstawimy jeden z funkcjonujących domów.

 

 

 

 dom seniora, opieka nad starszymi, domy opieki, lista domów seniora, prywatny dom opieki, wolne miejsca w domu seniora, senior opieka

PartnerzyPolityka prywatnościReklamaKontakt